Aizvadīts Ogres novada ziemas orientēšanās sprints

Saulainajā, taču mazliet vēsajā svētdienā aptuveni četrdesmit ziemas orientieristi pulcējās Ogres Zilajos kalnos, lai piedalītos Ogres novada ziemas orientēšanās sprintā.

Tā kā vairums no dalībniekiem bija kluba OK Ogre biedri, nepārsteidza, ka arī rezultātos teju visur labāko trijniekā ierindojās tieši ogrēnieši. Sacensībās plaši pārstāvēts bija orientēšanās klubs Kāpa, taču ieradušies bija arī sportisti no citiem klubiem: OK Saldus, RSP, A2, Monas un Silvas.

V21 grupā uzvarēja OK Ogres pārstāvis Nauris Neimanis, bet S21 grupā Marita Johansena no OK Ogres spēja apsteigt Edīti Bričonoku no OK Kāpa. V50 grupā pirmo vietu ieguva Edmunds Zvaigzne no A2, vien pa divdesmit sekundēm 3,7 km garajā distancē apsteidzot Gunti Dišleru no Monas. V14 grupā  uzvarēja Valters Reneslācis, V12 grupā Andris Sarksņa, S12 grupā Katrīna Celeste (visi no OK Ogre), bet V10 grupā – Jānis Prikulis no OK Kāpa.