Orientieristi pieņem izaicinājumu un uzvar.

23.-24. janvārī Daugavpilī norisinājās ziemas orientēšanās sacensības „Daugavpils izaicinājums”, vidējā un garajā distancē. Šajās sacensībās startēja vairāki komandas „Ogre OK/SC” pārstāvji.
Sacensību kopvērtējumā „Ogre OK/SC” orientieristi izcīnīja godalgotas vietas šādās vecuma grupās:

M21A grupā zelta medaļa Valteram Reneslācim, sudraba medaļa Edgaram Ustinovam.
W50 grupā sudraba medaļa Ivetai Holcmanei.
M14 grupā bronzas medaļa Andrim Svilānam.
M12 grupā bronzas medaļa Ronaldam Aleksānam.

Sacensībās piedalījās un kopvērtējumā izcīnīja labas vietas arī citi Ogres novada sporta centra jaunieši:

M17 grupā Roberts Kalējs (10.v.).
M14 grupā Markuss Nikolass Daukste (5.v.)
M12 grupā Roberts Daugerts (4.v.).

Robertam tikai 9 gadi, bet labas slēpošanas un orientēšanās prasmes ļauj viņam veiksmīgi konkurēt vecākā grupā, jo ziemā nav 10-gadīgo grupa.
Sacensībās notika atlases sacensības uz Eiropas jauniešu čempionātu , kas notiks Austrijā marta sākumā.  M17 grupā startēja  Andris Sarksņa. Vidējā distancē pieļautā neuzmanības kļūda, atzīmējoties nepareizā kontrolpunktā, liedza iespēju cīnīties par kopvērtējumu šajās sacensībās. Garajā distancē Andris izcīnīja tik ļoti nepieciešamo 1.vietu un pirmos 100 punktus atlases vērtējumā.

Ogres novada sporta centra trenere Kristīne Papiņa.